В наявності
Арт.: wb315
| Застібка | магнітна кнопка |
| Відділення / кишені | одне |
| Відділення / кишені (внутрішні) | одна кишеня |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 36 x 32 x 16 см |
Характеристики
4 680 грн
9 360 грн
-50%
Економія 4 680 грн
Price Options
4 680 грн
9 360 грн
-50%
Економія 4 680 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb312
| Застібка | блискавка |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 28 x 20 x 10 см |
Характеристики
4 420 грн
8 840 грн
-50%
Економія 4 420 грн
Price Options
4 420 грн
8 840 грн
-50%
Економія 4 420 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb313
| Застібка | блискавка |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 28 x 20 x 10 см |
Характеристики
4 420 грн
8 840 грн
-50%
Економія 4 420 грн
Price Options
4 420 грн
8 840 грн
-50%
Економія 4 420 грн
В кошик
Купити в 1 клік
Немає в наявності
Арт.: wb314
| Застібка | блискавка |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 28 x 20.5 x 12.5 см |
Характеристики
4 680 грн
9 360 грн
-50%
Економія 4 680 грн
Price Options
4 680 грн
9 360 грн
-50%
Економія 4 680 грн
Повідомити про наявність
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами, як тільки товар з'явиться в наявності
В наявності
Арт.: wb275
| Застібка | застібка з замком, що повертається |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 24 x 15 x 8 см |
Характеристики
3 320 грн
8 320 грн
-60%
Економія 5 000 грн
Price Options
3 320 грн
8 320 грн
-60%
Економія 5 000 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb273
| Застібка | застібка з замком, що повертається |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 24 x 13 x 8 см |
Характеристики
2 950 грн
7 380 грн
-60%
Економія 4 430 грн
Price Options
2 950 грн
7 380 грн
-60%
Економія 4 430 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb272
| Застібка | застібка з замком, що повертається |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 24 x 13 x 8 см |
Характеристики
2 950 грн
7 380 грн
-60%
Економія 4 430 грн
Price Options
2 950 грн
7 380 грн
-60%
Економія 4 430 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb299
| Застібка | блискавка |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 33 x 24 x 14 см |
Характеристики
4 420 грн
8 840 грн
-50%
Економія 4 420 грн
Price Options
4 420 грн
8 840 грн
-50%
Економія 4 420 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb296
| Застібка | блискавка |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 25.5 x 18.5 x 12 см |
Характеристики
4 160 грн
8 320 грн
-50%
Економія 4 160 грн
Price Options
4 160 грн
8 320 грн
-50%
Економія 4 160 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb295
| Застібка | магнітна кнопка |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 12.7 x 12.7 x 15.2 см |
Характеристики
3 640 грн
7 280 грн
-50%
Економія 3 640 грн
Price Options
3 640 грн
7 280 грн
-50%
Економія 3 640 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb294
| Застібка | магнітна кнопка |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 12.7 x 12.7 x 15.2 см |
Характеристики
3 640 грн
7 280 грн
-50%
Економія 3 640 грн
Price Options
3 640 грн
7 280 грн
-50%
Економія 3 640 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb293
| Застібка | магнітна кнопка |
| Відділення / кишені | одне |
| Відділення / кишені (зовнішні) | дві |
| Відділення / кишені (внутрішні) | дві |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 22 х 15 х 7 см |
Характеристики
3 510 грн
7 020 грн
-50%
Економія 3 510 грн
Price Options
3 510 грн
7 020 грн
-50%
Економія 3 510 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb288
| Застібка | магнітна кнопка |
| Відділення / кишені | одне |
| Відділення / кишені (зовнішні) | дві |
| Відділення / кишені (внутрішні) | дві |
| У комплект входить | екологічна сумка для зберігання |
| Параметри виробу | 18.4 х 13.3 х 7.6 см |
Характеристики
3 510 грн
7 020 грн
-50%
Економія 3 510 грн
Price Options
3 510 грн
7 020 грн
-50%
Економія 3 510 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb283
| Параметри виробу | 36.8 x 26 x 17.1 см |
Характеристики
7 800 грн
15 600 грн
-50%
Економія 7 800 грн
Price Options
7 800 грн
15 600 грн
-50%
Економія 7 800 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb282
| Параметри виробу | 43 x 29.2 x 15.9 см |
Характеристики
7 670 грн
15 340 грн
-50%
Економія 7 670 грн
Price Options
7 670 грн
15 340 грн
-50%
Економія 7 670 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb279
| Параметри виробу | 23 x 16.5 x 5.7 см |
Характеристики
4 940 грн
9 880 грн
-50%
Економія 4 940 грн
Price Options
4 940 грн
9 880 грн
-50%
Економія 4 940 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb278
| Параметри виробу | 24 x 16.5 x 5 см |
Характеристики
3 380 грн
6 760 грн
-50%
Економія 3 380 грн
Price Options
3 380 грн
6 760 грн
-50%
Економія 3 380 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb277
| Параметри виробу | 24 x 16.5 x 5 см |
Характеристики
3 380 грн
6 760 грн
-50%
Економія 3 380 грн
Price Options
3 380 грн
6 760 грн
-50%
Економія 3 380 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb230
| Параметри виробу | 23 х 14 х 7 см |
Характеристики
6 860 грн
17 160 грн
-60%
Економія 10 300 грн
Price Options
6 860 грн
17 160 грн
-60%
Економія 10 300 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb231
| Параметри виробу | 23 х 14 х 7 см |
Характеристики
6 860 грн
17 160 грн
-60%
Економія 10 300 грн
Price Options
6 860 грн
17 160 грн
-60%
Економія 10 300 грн
В кошик
Купити в 1 клік
Не обрали чи не знайшли те, що потрібно? З радістю проконсультуємо в онлайн-чаті. Звертайтесь до наших менеджерів через форму зворотнього зв'язку. Підберемо разом товар, який максимально задовольнить ваші потреби




