Немає в наявності
Арт.: wb341
| Застібка | блискавка |
| Відділення / кишені | одно | одне |
| Відділення / кишені (внутрішні) | три |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 25 x 13 x 5 см |
Характеристики
4 940 грн
9 880 грн
-50%
Економія 4 940 грн
Price Options
4 940 грн
9 880 грн
-50%
Економія 4 940 грн
Повідомити про наявність
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами, як тільки товар з'явиться в наявності
В наявності
Арт.: wb203
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 28 х 20 х 8 см |
Характеристики
4 550 грн
11 380 грн
-60%
Економія 6 830 грн
Price Options
4 550 грн
11 380 грн
-60%
Економія 6 830 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb169
| У комплект входить | чохол для зберігання та коробка |
| Параметри виробу | 24 x 18 x 6 см |
Характеристики
6 370 грн
18 200 грн
-65%
Економія 11 830 грн
Price Options
6 370 грн
18 200 грн
-65%
Економія 11 830 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb145
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 20 x 15 x 10 см |
Характеристики
4 980 грн
14 240 грн
-65%
Економія 9 260 грн
Price Options
4 980 грн
14 240 грн
-65%
Економія 9 260 грн
В кошик
Купити в 1 клік
Немає в наявності
Арт.: wb144
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 20 x 15 x 10 см, довжина ручки 50 см |
Характеристики
4 980 грн
14 240 грн
-65%
Економія 9 260 грн
Price Options
4 980 грн
14 240 грн
-65%
Економія 9 260 грн
Повідомити про наявність
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами, як тільки товар з'явиться в наявності
В наявності
Арт.: wb143
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 20 x 15 x 10 см, довжина ручки 50 см |
Характеристики
4 980 грн
14 240 грн
-65%
Економія 9 260 грн
Price Options
4 980 грн
14 240 грн
-65%
Економія 9 260 грн
В кошик
Купити в 1 клік
Не обрали чи не знайшли те, що потрібно? З радістю проконсультуємо в онлайн-чаті. Звертайтесь до наших менеджерів через форму зворотнього зв'язку. Підберемо разом товар, який максимально задовольнить ваші потреби.