В наявності
В наявності
Арт.: ws219
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | натуральна шкіра, канва |
| Висота підбора | 3 см |
| У комплект входить | коробка |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
3 640 грн
7 280 грн
-50%
Економія 3 640 грн
Price Options
3 640 грн
7 280 грн
-50%
Економія 3 640 грн
від 3 640 грн
7 280 грн
-50%
Економія 3 640 грн
Розмір—36
- 36
- 37
- 38
- 38.5
- 39
- 40
- 40.5
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
В наявності
Арт.: ws149
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | 100% натуральна шкіра |
| Висота підошви | 2.5 см |
| У комплект входить | коробка |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
Price Options
2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
від 2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
Розмір—36.5
- 36.5
- 37
- 38
- 38.5
- 39
- 40
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
В наявності
Арт.: ws148
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | 100% натуральна шкіра |
| Висота підошви | 2.5 см |
| У комплект входить | коробка |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
Price Options
2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
від 2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
Розмір—38.5
- 36.5
- 37
- 38
- 38.5
- 39
- 40
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
В наявності
Арт.: ws147
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | 69% канва, 17% поліестер, 13% бавовна, 1% поліуретан |
| Висота підошви | 2.5 см |
| У комплект входить | коробка |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
Price Options
2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
від 2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
Розмір—36
- 36
- 36.5
- 37
- 38
- 38.5
- 39
- 40
- 40.5
В кошик
Купити в 1 клік
Немає в наявності
Немає в наявності
Арт.: ws146
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | 100% натуральна шкіра |
| Висота підошви | 2.5 см |
| У комплект входить | коробка |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
Price Options
2 510 грн
6 290 грн
-60%
Економія 3 780 грн
від
Розмір—36
- 36
- 36.5
- 37
- 38
- 38.5
- 39
- 40
- 40.5
Повідомити про наявність
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами, як тільки товар з'явиться в наявності
В наявності
В наявності
Арт.: ws102
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | натуральна шкіра |
| Висота підбора | 9 см |
| У комплект входить | коробка |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
3 700 грн
9 250 грн
-60%
Економія 5 550 грн
Price Options
3 700 грн
9 250 грн
-60%
Економія 5 550 грн
від 3 700 грн
9 250 грн
-60%
Економія 5 550 грн
Розмір—37
- 36
- 36.5
- 37
- 37.5
- 38
- 38.5
- 39
- 40
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
В наявності
Арт.: ws090
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | натуральна шкіра, гліттер |
| Висота підбора | 8 см |
| У комплект входить | коробка |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
3 240 грн
8 110 грн
-60%
Економія 4 870 грн
Price Options
3 240 грн
8 110 грн
-60%
Економія 4 870 грн
від 3 240 грн
8 110 грн
-60%
Економія 4 870 грн
Розмір—37
- 36
- 36.5
- 37
- 38
- 38.5
- 39
- 40
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
В наявності
Арт.: ws100
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | високоякісний синтетичний матеріал |
| Висота підошви | 1.5 см |
| У комплект входить | коробка |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
1 780 грн
4 470 грн
-60%
Економія 2 690 грн
Price Options
1 780 грн
4 470 грн
-60%
Економія 2 690 грн
від 1 780 грн
4 470 грн
-60%
Економія 2 690 грн
Розмір—36
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
В наявності
Арт.: ws101
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | високоякісний синтетичний матеріал |
| У комплект входить | коробка |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
1 780 грн
4 470 грн
-60%
Економія 2 690 грн
Price Options
1 780 грн
4 470 грн
-60%
Економія 2 690 грн
від 1 780 грн
4 470 грн
-60%
Економія 2 690 грн
Розмір—37
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
В наявності
Арт.: ws086
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | поліестер, поліуретан |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
2 910 грн
7 280 грн
-60%
Економія 4 370 грн
Price Options
2 910 грн
7 280 грн
-60%
Економія 4 370 грн
від 2 910 грн
7 280 грн
-60%
Економія 4 370 грн
Розмір—39
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
В наявності
Арт.: ws085
| Сезон | весна-літо |
| Матеріал зовні | поліестер, поліуретан |
| Параметри розміру | відповідає розміру |
Характеристики
2 910 грн
7 280 грн
-60%
Економія 4 370 грн
Price Options
2 910 грн
7 280 грн
-60%
Економія 4 370 грн
від 2 910 грн
7 280 грн
-60%
Економія 4 370 грн
Розмір—37
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
В кошик
Купити в 1 клік
Не обрали чи не знайшли те, що потрібно? З радістю проконсультуємо в онлайн-чаті. Звертайтесь до наших менеджерів через форму зворотнього зв'язку. Підберемо разом товар, який максимально задовольнить ваші потреби.