В наявності
Арт.: wb508
| Застібка | застібка з замком, що повертається |
| Матеріал зовні | екологічна замша |
| Відділення / кишені (внутрішні) | накладна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 45 x 19 x 11 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb507
| Застібка | блискавка |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | 1 знімний регульований ремінець, чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 98 - 112 см |
| Параметри виробу | 25 x 14 x 6.5 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb510
| Застібка | магнітна кнопка |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені | одне |
| Відділення / кишені (внутрішні) | одна |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 46 - 90 см |
| Параметри виробу | 24.5 x 13 x 6.2 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb511
| Застібка | магнітна кнопка |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені | одне |
| Відділення / кишені (внутрішні) | одна |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 46 - 90 см |
| Параметри виробу | 24.5 x 13 x 6.2 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb506
| Застібка | магнітна кнопка |
| Відділення / кишені | одне |
| Відділення / кишені (внутрішні) | одна |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 46 - 90 см |
| Параметри виробу | 23 x 13 x 6.2 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb505
| Застібка | магнітна кнопка |
| Відділення / кишені | одне |
| Відділення / кишені (внутрішні) | одна |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 46 - 90 см |
| Параметри виробу | 23 x 13 x 6.2 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb503
| Застібка | дві магнітні кнопки |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені | одне |
| Відділення / кишені (внутрішні) | одна |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 52 - 61 см |
| Параметри виробу | 28 x 18 x 10 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb502
| Застібка | дві магнітні кнопки |
| Матеріал зовні | екологічна замша |
| Відділення / кишені | одне |
| Відділення / кишені (внутрішні) | одна |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 52 - 61 см |
| Параметри виробу | 28 x 18 x 10 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb486
| Застібка | застібка з замком, що повертається |
| Відділення / кишені | одне / прорізна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 85 ~ 101 см |
| Параметри виробу | 26 x 25,2 x 10 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb488
| Застібка | застібка з замком, що повертається |
| Відділення / кишені | одне / прорізна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 85 ~ 101 см |
| Параметри виробу | 26 x 25,2 x 10 см |
Характеристики
5 820 грн
7 280 грн
-20%
Економія 1 460 грн
Price Options
5 820 грн
7 280 грн
-20%
Економія 1 460 грн
В кошик
Купити в 1 клік
В наявності
Арт.: wb487
| Застібка | застібка з замком, що повертається |
| Відділення / кишені | одне / прорізна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 85 ~ 101 см |
| Параметри виробу | 26 x 25,2 x 10 см |
Характеристики
5 820 грн
7 280 грн
-20%
Економія 1 460 грн
Price Options
5 820 грн
7 280 грн
-20%
Економія 1 460 грн
В кошик
Купити в 1 клік
Немає в наявності
Арт.: wb493
| Застібка | застібка з замком, що повертається |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені | одна кишеня на блискавці та одна накладна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 32 - 52 см |
| Параметри виробу | 25 x 15,7 x 11 см |
Характеристики
8 840 грн
Price Options
8 840 грн
Повідомити про наявність
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами, як тільки товар з'явиться в наявності
В наявності
Арт.: wb492
| Застібка | блискавка |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені (внутрішні) | основне відділення + накладна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 36,5 x 12 x 5,5 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb491
| Застібка | блискавка |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені (внутрішні) | основне відділення + накладна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Параметри виробу | 36,5 x 12 x 5,5 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb490
| Застібка | магнітна кнопка |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені (внутрішні) | основне відділення + накладна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 52 - 62,5 см |
| Параметри виробу | 26 x 19,5 x 12 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb489
| Застібка | магнітна кнопка |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені (внутрішні) | основне відділення + накладна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 52 - 62,5 см |
| Параметри виробу | 26 x 19,5 x 12 см |
Характеристики
Немає в наявності
Арт.: wb484
| Застібка | магнітна кнопка |
| Відділення / кишені (внутрішні) | основне відділення + прорізна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 118 см |
| Параметри виробу | 18 x 18,5 x 12,5 см |
Характеристики
7 800 грн
Price Options
7 800 грн
Повідомити про наявність
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами, як тільки товар з'явиться в наявності
В наявності
Арт.: wb485
| Застібка | магнітна кнопка |
| Відділення / кишені (внутрішні) | основне відділення + прорізна кишеня |
| У комплект входить | чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 118 см |
| Параметри виробу | 18 x 18,5 x 12,5 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb500
| Застібка | блискавка |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | 1 знімний регульований ремінець, чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 50 - 57,5 см |
| Параметри виробу | 18 x 11,5 x 7,8 см |
Характеристики
В наявності
Арт.: wb504
| Застібка | блискавка |
| Матеріал зовні | екологічна шкіра |
| Відділення / кишені | одне |
| У комплект входить | 1 знімний регульований ремінець, чохол для зберігання |
| Довжина плечового ременя (min - max) | 50 - 57,5 см |
| Параметри виробу | 18 x 11,5 x 7,8 см |
Характеристики
Не обрали чи не знайшли те, що потрібно? З радістю проконсультуємо в онлайн-чаті. Звертайтесь до наших менеджерів через форму зворотнього зв'язку. Підберемо разом товар, який максимально задовольнить ваші потреби.